Nr katalogowy: 106

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 106

Kwiaty w wazonie, 1913

akwarela, karton naklejony na tekturę; 90 x 63 cm;
sygn. i dat. p. g.: LWyczół / 1913.
estymacja: 65 000 - 75 000 zł
Cena sprzedaży 72 000 zł