Nr katalogowy: 110

Nathan GRUNSWEIGH (1880-1943)

Nr katalogowy: 110

Motyw normandzki

olej, płótno; 56 x 46 cm;
sygn. l. d.: Grunsweigh
estymacja: 8 000 - 10 000 zł