Nr katalogowy: 107

Piotr MICHAŁOWSKI (1800-1855)

Nr katalogowy: 107

Konie w stajni, 1832-1835

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 52,3 cm;
sygn. p. d.: P. Michałowski.
estymacja: 100 000 - 120 000 zł