Nr katalogowy: 124

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 124

Lido jesienią, przed 1932

olej sklejka; 22 x 32 cm;
sygn. i opisany l. d.: ... / … grzywalski (zatarta);
estymacja: 12 000 - 15 000 zł