Jadwiga SAWICKA (ur. 1959)

1
Zestaw młodzieżowy - z cyklu: Ubrania, 2004/2005 fotografia barwna, papier, pianka;135 x 88,5 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie, tu też pieczątka Galerii Atlas Sztuki;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Małgorzata MARKIEWICZ (ur. 1979)

2
Z cyklu: Kwiaty, 2005 fotografia barwna, dibond; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Małgorzata Markiewicz / KWIATY
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł

Magdalena HUECKEL (ur. 1978)

3
Kompozycja XIV [Lód], 2008 fotografia barwna, dibond, plexi; 70 x 105 cm;
na odwrocie nalepka autorska z informacją o fotografii oraz sygnaturą; nakład: 1/10.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena oferowana 6 000 zł

Anna SADOWSKA (ur. 1971)

4
Nowa twarz, 2016 wklęsłodruk, papier Arches BFK Rives;
29 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Anna SADOWSKA (ur. 1971)

5
Radio X, 2016 wklęsłodruk, papier Arches BFK Rives;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Iwona CUR (ur. 1978)

6
Personae Mutae, 2004 linoryt, papier; 117,5 x 120,5 cm;
grafika opisana u dołu ołówkiem, nakład: 21/50.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

Jakub Julian ZIÓŁKOWSKI (ur. 1980)

7
Bez tytułu, 2006 gwasz, tusz, papier Fabriano; 44,5 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: JJZ*06* (pisane na maszynie).
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

8
Bez tytuły, 2018 akryl, płótno; średn. 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. TKACZYK / 2018.
estymacja: 2 000 - 4 000 zł

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

9
Halucynacje I, 2018 olej, płótno; 70 x 70 cm;
opis autorski na odwrocie: Tamara / Berdowska, 2018 / olej.
estymacja: 10 000 - 14 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

10
Bez tytułu, 2016 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2016.
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Cena oferowana 22 000 zł

Zbyszko OLEŚ-WOLLENBERG (ur. 1960)

11
Broken Life II, 2017 akryl, płótno; 50 x 40 cm;
na odwrocie opis autorski: „BROKEN LIFE” / ZBYSZKO OLEŚ-WOLLENBERG / 2017.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Kamil KUSKOWSKI (ur. 1973)

12
Arka Gdynia 2, 2005 akryl, płótno; 20 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na krośnie: Kamil Kuskowski "Arka Gdynia 2" 20 x 160.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł

Eliza KOPEĆ (ur. 1960)

13
Ziel I, 2005 akryl, płótno; 110 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZIEL I / E. Kopeć / 2005.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł

Małgorzata JASTRZĘBSKA (ur. 1975)

14
555, 2017 olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MJ / 555, na blejtramie
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

15
Bez tytułu, 2004 olej, płótno; 100 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMAN'S/ "BEZ
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Michał MISIAK (ur. 1973)

16
F-2, 2016 olej, płótno, 100 x 100 cm;
na odwrocie sygnatura z opisem autorskim: MM (monogram wiązany)
estymacja: 10 000 - 14 000 zł

Sara HUPAS (ur. 1987)

17
Objawione, 2015 listewka modelarska, agrowłóknina, żyłka, drut stalowy; 16,5 x 16,5 cm (wymiar każdej z 6 prac);
każda z prac sygn., dat. i opisana na odwrocie
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 700 zł

Paweł Franciszek JASKUŁA (ur. 1993)

18
Supreme II, 2018 akryl, olej, płótno; 150 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Supreme” / 2018 / Paweł Jaskuła, poniżej, po lewej dwie pieczątki.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

19
Król Polski, 2008 brąz; wys. 75 cm, średn. ok. 30 cm; unikat.
estymacja: 28 000 - 38 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł

Michał CHUDZICKI (ur. 1983)

20
Mały portret, duże passe-partout, 2011 olej, płótno; 82 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Michał Chudzicki / „Mały portret, duże passe-partout” / 2011.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Radek SZLĘZAK (ur. 1989)

21
Błąd w sztuce VII, 2016 olej, płótno; 150 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: RADEK SZLĘZAK / "BŁĄD W SZTUCE VII" / 2016.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Bartek OTOCKI (ur. 1978)

22
Bez tytułu, z cyklu: "Yang!", 2017 olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na krośne malarskim: BARTEK OTOCKI "BEZ TYTUŁU" / 2017
estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

The KRASNALS (rok założenia: 2008)

23
Państwo młodzi Chuck i Larry, z cyklu: Jews, 2016 olej, papier; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

Bartosz CZARNECKI (ur. 1988)

24
Możliwości struktury tłumu 10, 2013 olej, płótno; 150 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013 /
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Michał [SEPE] WRĘGA (ur. 1982)

25
Here Comes The New, 2017 technika mieszana, płótno lniane; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: sepe / 2017 / 'HERE COMES / THE NEW' / 120 X 100.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł

Ivo NIKIĆ (ur. 1974)

26
Bez tytułu, 2017 akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: IVO NIKIĆ / „BEZ TYTUŁU” / 2017.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł

Sławek [ZBIOK] CZAJKOWSKI (ur. 1982)

27
From Liberations Serie, Fit in, 2016 olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZBIOK / 2016 / ZBIOK / 2016 / FIT IN / (Liberations) / serie;
estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł

Norman LETO (ur. 1980)

28
Dom, 2013 olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: NORMAN / Leto / (2013).
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł

Wojciech WROŃSKI (ur. 1979)

29
Lucky Strike, 2002 akryl, płótno; 61 x 155 cm;
na odwrocie nalepka z informacja o obrazie.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Rafał BORCZ (ur. 1973)

30
Nocny autobus, 2004 olej, akryl, płótno, 140 x 180 cm;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: RAFAŁ BORCZ / "NOCNY AUTOBUS" / OLEJ, AKRYL 2004.
estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł

Dominik WDOWSKI (ur. 1979)

31
Dziewczyna - Girl, 2018 żywica akrylowa, farba olejna; 33 x 15 x 11 cm;
sygn. i dat. DW / AD 2018; edycja: 3/21.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Dawid SZYMCZYK (ur. 1993)

32
Chimera, 2017 żywica akrylowa, kamień (serpentynit), wys: 78 cm;
sygn. na kamieniu: D. Szymczyk, na spodzie numer edycji: I.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Bartosz KOKOSIŃSKI (ur. 1984)

33
Eksplozja centralna, 2016 olej, płótno; 98,5 x 64,5 x 20 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bartek Kokosiński / 2016 / olej na pł.tnie / 98,5 x 64,5 x 20 cm (ołówkiem).
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł

Kalina HOROŃ (ur. 1992)

34
Retrospekcja, 2017 olej, płótno; 90 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: Kalina Horoń / Vienna, 2017 / 90 x 100 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł

Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

35
Dobrego wiatru I olej, płótno, 130 x 97 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

36
Dobrego wiatru II olej, płótno, 130 x 97 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Justyna KABALA (ur. 1981)

37
Żółci zazdrośnicy, 2013 olej, płótno; 90 x 120 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Piotr KOTLICKI (ur. 1972)

38
Bez tytułu, 2017 olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PIOTR / KOTLICKI / 2017 [w prostokącie].
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Paweł SKURSKI (ur. 1978)

39
Postawa olej, płótno; 110 x 100 cm;
sygn., opisany na odwrocie: Paweł Skurski / "Attitude".
estymacja: 18 000 - 25 000 zł

Bettina BEREŚ (ur. 1958)

40
Czajnik déja vu, 2015 olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: BB 15 (monogram wiązany).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975)

41
Judith, 2007 akryl, płótno; 90 x 71 cm;
sygn. l. d.: B. JARMOLIŃSKI, opis autorski na odwrocie: "JUDITH" 2007 / B.JARMOLIŃSKI.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

42
Lot IV, 2014 akryl, płótno; 70 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marcin Kowalik / "LOT IV" 2014 / AKRYL.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

43
Skarbiec, 2009 akryl, płótno; 90 x 130 cm;
na odwrocie opis autorski: Marcin Kowalik 2009 / "SKARBIEC" AKRYL.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł

Krzysztof PIĘTKA (ur. 1990)

44
Pilot, 2017 olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA "PILOT"
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 2 800 zł

Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)

45
Narkoza, 2004 akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Paweł SŁOTA (ur. 1989)

46
Pejzaż miejski, 2013 olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: PAWEŁ SŁOTA / "PEJZAŻ MIEJSKI" / OLEJ, PŁ.TNO: 100 X 150 / 2013.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Grzegorz WNĘK (ur. 1974)

47
Maszyna III (z cyklu Maszyny), 2004 olej, płótno; 200 x 150 cm;
na odwrocie opis autorski: GRZEGORZ WNĘK /
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Wojciech GORĄCZNIAK (ur. 1976)

48
Usztalugowienie, 2001 olej, płótno; 180 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski: „Usztalugowanie” 2001 Poznań / ol. na Pł.tnie / Wojciech Gorączniak.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 500 zł