20. listopada 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 09 listopada 2018 do: 20 listopada 2018

Jadwiga SAWICKA (ur. 1959)

1
Zestaw młodzieżowy - z cyklu: Ubrania, 2004/2005 fotografia barwna, papier, pianka;135 x 88,5 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie, tu też pieczątka Galerii Atlas Sztuki;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł

Małgorzata MARKIEWICZ (ur. 1979)

2
Z cyklu: Kwiaty, 2005 fotografia barwna, dibond; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Małgorzata Markiewicz / KWIATY
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł

Magdalena HUECKEL (ur. 1978)

3
Kompozycja XIV [Lód], 2008 fotografia barwna, dibond, plexi; 70 x 105 cm;
na odwrocie nalepka autorska z informacją o fotografii oraz sygnaturą; nakład: 1/10.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł

Anna SADOWSKA (ur. 1971)

4
Nowa twarz, 2016 wklęsłodruk, papier Arches BFK Rives;
29 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Anna SADOWSKA (ur. 1971)

5
Radio X, 2016 wklęsłodruk, papier Arches BFK Rives;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Iwona CUR (ur. 1978)

6
Personae Mutae, 2004 linoryt, papier; 117,5 x 120,5 cm;
grafika opisana u dołu ołówkiem, nakład: 21/50.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 2 800 zł

Jakub Julian ZIÓŁKOWSKI (ur. 1980)

7
Bez tytułu, 2006 gwasz, tusz, papier Fabriano; 44,5 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: JJZ*06* (pisane na maszynie).
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena wywoławcza 11 000 zł

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

8
Bez tytuły, 2018 akryl, płótno; średn. 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. TKACZYK / 2018.
estymacja: 2 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

9
Halucynacje I, 2018 olej, płótno; 70 x 70 cm;
opis autorski na odwrocie: Tamara / Berdowska, 2018 / olej.
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza 8 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

10
Bez tytułu, 2016 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2016.
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Cena wywoławcza 20 000 zł

Zbyszko OLEŚ-WOLLENBERG (ur. 1960)

11
Broken Life II, 2017 akryl, płótno; 50 x 40 cm;
na odwrocie opis autorski: „BROKEN LIFE” / ZBYSZKO OLEŚ-WOLLENBERG / 2017.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł

Kamil KUSKOWSKI (ur. 1973)

12
Arka Gdynia 2, 2005 akryl, płótno; 20 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na krośnie: Kamil Kuskowski "Arka Gdynia 2" 20 x 160.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena wywoławcza 5 500 zł