Nr katalogowy: 15

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

Nr katalogowy: 15

Bez tytułu, 2004

olej, płótno; 100 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMAN'S/ "BEZ
estymacja: 8 000 - 10 000 zł