Nr katalogowy: 20

Michał CHUDZICKI (ur. 1983)

Nr katalogowy: 20

Mały portret, duże passe-partout, 2011

olej, płótno; 82 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Michał Chudzicki / „Mały portret, duże passe-partout” / 2011.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł