Nr katalogowy: 24

Bartosz CZARNECKI (ur. 1988)

Nr katalogowy: 24

Możliwości struktury tłumu 10, 2013

olej, płótno; 150 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013 /
estymacja: 5 000 - 6 000 zł