Nr katalogowy: 27

Sławek [ZBIOK] CZAJKOWSKI (ur. 1982)

Nr katalogowy: 27

From Liberations Serie, Fit in, 2016

olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZBIOK / 2016 / ZBIOK / 2016 / FIT IN / (Liberations) / serie;
estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł