Nr katalogowy: 28

Norman LETO (ur. 1980)

Nr katalogowy: 28

Dom, 2013

olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: NORMAN / Leto / (2013).
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł