Nr katalogowy: 33

Bartosz KOKOSIŃSKI (ur. 1984)

Nr katalogowy: 33

Eksplozja centralna, 2016

olej, płótno; 98,5 x 64,5 x 20 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bartek Kokosiński / 2016 / olej na pł.tnie / 98,5 x 64,5 x 20 cm (ołówkiem).
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł