Nr katalogowy: 39

Paweł SKURSKI (ur. 1978)

Nr katalogowy: 39

Postawa

olej, płótno; 110 x 100 cm;
sygn., opisany na odwrocie: Paweł Skurski / "Attitude".
estymacja: 18 000 - 25 000 zł