Nr katalogowy: 41

Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975)

Nr katalogowy: 41

Judith, 2007

akryl, płótno; 90 x 71 cm;
sygn. l. d.: B. JARMOLIŃSKI, opis autorski na odwrocie: "JUDITH" 2007 / B.JARMOLIŃSKI.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł