Nr katalogowy: 42

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

Nr katalogowy: 42

Lot IV, 2014

akryl, płótno; 70 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marcin Kowalik / "LOT IV" 2014 / AKRYL.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł