Nr katalogowy: 48

Wojciech GORĄCZNIAK (ur. 1976)

Nr katalogowy: 48

Usztalugowienie, 2001

olej, płótno; 180 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski: „Usztalugowanie” 2001 Poznań / ol. na Pł.tnie / Wojciech Gorączniak.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 500 zł