Nr katalogowy: 7

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990) - projekt

Nr katalogowy: 7

Stolik art déco

rozkładany, fornirowany wzorzystym orzechem;
69,8 x 75 x 74 cm, Polska, 40./50. XX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł