Nr katalogowy: 9

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990) - projekt

Nr katalogowy: 9
Szafka pomocnicza półokrągła w stylu art déco
fornirowana i intarsjowana różą i palisandrem; 94 x 68,2 x 34 cm;
Warszawa, 30. XX w.