Nr katalogowy: 10

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990) - projekt

Nr katalogowy: 10

Szafka pomocnicza - barek w stylu klasycystycznym

fornirowany i intarsjowany orzechem i brzozą oraz innymi gatunkami;
178 x śr. 69 cm; Warszawa, 30. XX w.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł