Nr katalogowy: 106

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 106

Posłaniec wiejski, ok. 1895

akwarela, papier; 29,5 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Juliusz Kossak
estymacja: 35 000 - 45 000 zł