Nr katalogowy: 110

Jerzy Rene GROSZANG (1929-2004)

Nr katalogowy: 110

Mauzoleum Izraela Poznańskiego na Nowym Cmentarzu Żydowskim w Łodzi

akwarela, papier; 58 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Groszang
estymacja: 4 500 - 6 000 zł