Nr katalogowy: 118

Władysław SZERNER (1836-1915)

Nr katalogowy: 118

Gęsi na łące

olej, tektura; 18,5 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: Władysław Szerner.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł