Nr katalogowy: 119

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 119

Motyw holenderski

olej, płótno; 83 x 58 cm.
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 2 500 - 3 200 zł