Nr katalogowy: 123

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 123

Dziewczynki grające na multankach, 1917

olej, płótno; 42,5 x 52 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil / Hofman 1917;
estymacja: 30 000 - 40 000 zł