Nr katalogowy: 125

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 125

Pejzaż zimowy, ok. 1970

olej, płótno; 61,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł