Nr katalogowy: 126

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 126

Morskie oko, 1919

olej, tektura; 30 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: ST. GAŁEK / 1919;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena sprzedaży 4 300 zł