Nr katalogowy: 128

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 128

Zimne światło - Baszta Floriańska

olej, sklejka; 60 x 39,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: St. Paciorek ... / Kraków;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł