Nr katalogowy: 130

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 130

Kwitnące drzewo

olej, tektura; 13,5 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: JAN STANISŁAWSKI.
estymacja: 30 000 - 40 000 zł