Nr katalogowy: 131

Jakub ZUCKER (1900-1981)

Nr katalogowy: 131

Kwiaty w wazonie

olej, płótno; 61,5 x 51 cm;
sygn. p. d.: J. Zucker
estymacja: 7 000 - 9 000 zł