Nr katalogowy: 133

Joachim WEINGART (1895-1942)

Nr katalogowy: 133

Martwa natura z kwiatami

olej, płótno; 69 x 54 cm;
sygn. l. d.: Weingart;
estymacja: 30 000 - 45 000 zł