Nr katalogowy: 138

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 138

Modlitwa Arabów

olej, płótno; 49,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: F. M. Wygrzywalski
estymacja: 11 000 - 14 000 zł