Nr katalogowy: 139

Władysław ROGUSKI (1890-1940)

Nr katalogowy: 139

Zwiastowanie

olej, tempera, tektura; 48 x 68,5 cm;
sygn. p. d.: WRoguski (inicjał wiązany);
estymacja: 35 000 - 45 000 zł