Nr katalogowy: 140

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 140

Rybacy ciągnący sieci

olej, płótno; 55 x 75 cm;
sygn. l. d.: F.M. Wygrzywalski senior;
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 8 500 zł