Nr katalogowy: 141

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 141

W oczekiwaniu, 1906

olej, tektura; 31 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. dat. i opisany: l. d.: B. RYCHTER-J. 1906 / NETTUNO;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł