Nr katalogowy: 143

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)

Nr katalogowy: 143

Odpoczynek pastuszka

olej, deska; 21,5 x 28,8 cm (w świetle oprawy);
sygnowany l. d.: Zygmunt Ajdukiewicz.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł