Nr katalogowy: 145

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 145

Pejzaż ze sztafażem

olej, płótno dublowane; 60 x 70,5 cm;
praca po konserwacji
estymacja: 11 000 - 14 000 zł