Nr katalogowy: 147

Adolf EBERLE (1843-1914)

Nr katalogowy: 147

Jamniki - scena rodzajowa we wnętrzu

olej, płótno, 43,5 x 51 cm;
sygn. i opisany l. d.: Adolf Eberle Mu¨nchen.
estymacja: 14 000 - 17 000 zł