Nr katalogowy: 1102

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 1102

Konie w stajni, 1929

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 23 x 36,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: KAROL KOSSAK / 1929;
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł