Nr katalogowy: 1107

Bolesław BARBACKI (1891-1941)

Nr katalogowy: 1107

Rozmowa w sadzie - Schadzka

olej, płótno; 37 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Barbacki Bol, p. d. nr: 86;
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł