Nr katalogowy: 1111

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 1111

Pejzaż

olej, płótno fabrycznie naklejone na tekturę; 30,5 x 51 cm;
sygn. l. d.: S. H... (zatarta).
estymacja: 2 700 - 3 600 zł