Nr katalogowy: 201

Nr katalogowy: 201

Krucyfiks

drewno złocone; wys. 133,5 cm, szer. 70 cm, głęb. 19 cm.
Europa Zachodnia, Niemcy?; XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł