Nr katalogowy: 706

Nr katalogowy: 706

Sztućce do ryb dla 6 osób oraz nóż i widelec środka stołu w etui

srebro próby 3 cechowane, mosiądz złocony; waga 1045 g.
Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 800 zł