Nr katalogowy: 830

Nr katalogowy: 830

Kandelabr 6-ramienny, 7-świecowy, w stylu II Cesarstwa

brąz patynowany, częściowo złocony; drewno; wys. 74,8 cm,
Europa Zachodnia, Francja?; 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł