Nr katalogowy: 831

Nr katalogowy: 831

Pozytywka wałkowa

drewno mahoniowe, szkło, stal, mosiądz; intarsja - drewna owocowe, oliwka;
wys. 14,7 cm, szer. 51 cm, głęb. 22,2 cm. Szwajcaria, k. XIX w.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł