Nr katalogowy: 1814

Nr katalogowy: 1814

Zegarek podróżny, tzw. „oficerski”

mosiądz złocony, stal, szkło, emalia; wys. 14 cm;
Anglia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 200 zł