Nr katalogowy: 1823

SYMPHONION FABRIK LOCHMANNSCHER MUSIKWERKE AG (czynna od 1898)

Nr katalogowy: 1823

Pozytywka - polifon talerzowy + 1 płyta

drewno sosnowe, mazerowane, czernione; żeliwo, mosiądz, stal;
chromolitografia, kalkomania; 8,5 x 16,7 x 16,7 cm. Niemcy, Lipsk, pocz. XX w.
estymacja: 3 200 - 4 300 zł