Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Szafka art déco

fornirowana mahoniem; 69,5 x 60,2 x 36 cm;
Europa Zachodnia, 30./40. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 500 zł