Nr katalogowy: 908

Nr katalogowy: 908

Komoda w stylu Ludwika XVI

fornirowana i intarsjowana [z grupy palisandrowców];
korpus: 80 x 120,8 x 54 cm; Francja (?), ok. 1780.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł