Nr katalogowy: 1901

Nr katalogowy: 1901

Stolik pomocniczy neorokokowy

fornirowany orzechem, intarsjowany palisandrem, brzozą,
ozdobiony brązami rokailowymi; 71,5 x 43,6 x 32 cm;
Europa Zachodnia, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł