904
Fotel art déco z półkolistym oparciem i siedzeniem pokrytym skórą;
81,3 x 59,4 x 51,5 cm; Polska, 2 pol. lat. 20. XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Cena sprzedaży 2 300 zł

905
Szafka nocna art déco fornirowana jesionem; 56 x 41 x 36,3 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 500 zł

Wacław WALLIS, realizacja: Pracownia Mebli Artystycznych Bober i Syn

906
Krzesło kubistyczne z trójkątnym oparciem i trapezoidalnym siedzeniem wyściełanymi czerwoną skórą;
87,5 x 45,5 x 52 cm; Kraków 1928.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł

907
Kwietnik zakopiański jesion; 107 x 80,2 x 75 cm;
Podhale, ok.1900.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

908
Komoda w stylu Ludwika XVI fornirowana i intarsjowana [z grupy palisandrowców];
korpus: 80 x 120,8 x 54 cm; Francja (?), ok. 1780.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł

909
Stół eklektyczny dąb; 78,5 x 140 x 107,5 cm, 5 wkładów - 56,5 x 107,5 cm;
Polska (?)XIX/XX w.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł

910
Para foteli kątowych, eklektycznych bogato rzeźbionych, brzoza; 79 x 72,5 x 65 cm;
Europa Środkowa, kon. XIX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

1901
Stolik pomocniczy neorokokowy fornirowany orzechem, intarsjowany palisandrem, brzozą,
ozdobiony brązami rokailowymi; 71,5 x 43,6 x 32 cm;
Europa Zachodnia, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

1902
Komplet mebli w stylu empire w składzie: stolik prostokątny, kanapa, dwa fotele oraz 5 krzeseł;
buk (?), okleina mahoń, mosiądz; Polska, 1 ćw. XX w.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł