Adolf EBERLE (1843-1914)

147
Jamniki - scena rodzajowa we wnętrzu olej, płótno, 43,5 x 51 cm;
sygn. i opisany l. d.: Adolf Eberle Mu¨nchen.
estymacja: 14 000 - 17 000 zł

August KRAUS (1852-1917)

148
Scena historyczna - epizod z wojny chłopskiej w Niemczech olej, płótno, 68,5 x 91 cm;
sygn. u dołu: A. Kraus
estymacja: 15 000 - 19 000 zł

Autor Nieokreślony

1101
Odpoczynek pod drzewem - miniatura gwasz, kość; średnica 9 cm.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł

Karol KOSSAK (1896-1975)

1102
Konie w stajni, 1929 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 23 x 36,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: KAROL KOSSAK / 1929;
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł

Malarz Nieokreślony

1103
Studium portretu olej, płótno; 13,5 x 16,5 cm.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł

Leon KOWALSKI (1870-1937)

1104
Ku wieczorowi olej, tektura; 23 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. LKowalski;
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 200 zł

Leon KOWALSKI (1870-1937)

1105
Wenecja we mgle olej, tektura; 21 x 31 cm (w świetle passe-partout);
napis. p. d.: LKowalski (napis poprawiany flamastrem);
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 200 zł

Malarz Nieokreślony, XX w.

1106
Pejzaż zimowy olej, tektura; 48 x 63,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: R.Fra Najman (?) 1927 … (słabo czytelna, ryte w farbie).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Bolesław BARBACKI (1891-1941)

1107
Rozmowa w sadzie - Schadzka olej, płótno; 37 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Barbacki Bol, p. d. nr: 86;
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł

Ludwik KWIATKOWSKI (1880-1953)

1108
Pejzaż olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

1109
Jastrzębia góra olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L(?)Kwiatkowski / Jastrzębia Góra;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

1110
Snopki olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kwiatkowski.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł